Web Sitesi Kullanım Şartları

 1. Şartlar

https://betandyou24.com.tr/ adresinden eriştiğinizde, bu Web Sitesi Kullanım Şartları ile bağlı olmayı kabul ediyorsunuz ve herhangi bir uygulanabilir yerel yasa ile anlaşmayı kabul ediyorsunuz. Bu şartlardan herhangi birine karşı çıkıyorsanız, bu siteye erişiminiz yasaktır. Bu Web Sitesi’nde bulunan materyaller telif hakkı ve ticari marka hukuku tarafından korunmaktadır.

 1. Kullanım Lisansı

BETANDYOU’nun Web Sitesi’nden kişisel, ticari olmayan geçici bir görüntüleme amacıyla materyallerin bir kopyasını geçici olarak indirme izni verilir. Bu, bir lisansın verilmesi, bir mülkiyet devri değil, ve bu lisans altında aşağıdaki işlemleri gerçekleştiremezsiniz:

 • Materyalleri değiştirme veya kopyalama;
 • Materyalleri herhangi bir ticari amaç için veya herhangi bir kamusal gösteri için kullanma;
 • BETANDYOU’nun Web Sitesi’nde bulunan yazılımı tersine mühendislik denemesi;
 • Materyallerden herhangi bir telif hakkı veya diğer mülkiyet notlarını kaldırma; veya
 • Materyalleri başka bir kişiye aktarma veya materyalleri herhangi başka bir sunucuda “ayna” olarak kullanma.

Bu, bu kısıtlamalardan herhangi birini ihlal ettiğinizde BETANDYOU’nun sona erdirmesine izin verecektir. Sonlandırma durumunda, görüntüleme hakkınız da sona erecek ve basılı veya elektronik formatta sahip olduğunuz herhangi bir indirilmiş materyali yok etmelisiniz. Bu Hizmet Şartları, Hizmet Şartları Oluşturucusu’nun yardımıyla oluşturulmuştur.

 1. Feragatname

BETANDYOU’nun Web Sitesi’nde bulunan tüm materyaller “olduğu gibi” sağlanmaktadır. BETANDYOU, diğer tüm garantileri iptal eden, açıkça belirtilmiş veya zımni olmak üzere, herhangi bir garanti vermez. Ayrıca, BETANDYOU, Web Sitesi’ndeki materyallerin kullanımının doğruluğu veya güvenilirliği konusunda herhangi bir temsilde bulunmaz veya başka herhangi bir site ile ilişkilendirilen bu materyallerle ilgili olarak herhangi bir temsilde bulunmaz.

 1. Sınırlamalar

BETANDYOU veya tedarikçileri, BETANDYOU’nun Web Sitesi’ndeki materyallerin kullanımı veya kullanamama nedeniyle ortaya çıkabilecek herhangi bir hasardan sorumlu tutulmayacaktır. BETANDYOU veya bu Web Sitesi’nin yetkili temsilcisi, bu tür bir hasarın olasılığına dair sözlü veya yazılı olarak bilgilendirilmiş olsa bile. Bazı yargı alanları zımni garantilerin sınırlanmasına veya tesadüfi hasarlar için sorumluluğun sınırlanmasına izin vermez, bu sınırlamalar size uygulanmayabilir.

 1. Revizyonlar ve Hatalar

BETANDYOU’nun Web Sitesi’nde görünen materyaller teknik, tipografik veya fotoğrafi hatalar içerebilir. BETANDYOU, bu Web Sitesi’ndeki materyallerin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu taahhüt etmez. BETANDYOU, Web Sitesi’nde bulunan materyalleri herhangi bir zamanda bildirim olmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. BETANDYOU, materyalleri güncelleme konusunda herhangi bir taahhütte bulunmaz.

 1. Bağlantılar

BETANDYOU, Web Sitesi’ne bağlı tüm siteleri incelemedi ve bu tür bağlantıların içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının varlığı, BETANDYOU’nun siteyi onayladığı anlamına gelmez. Herhangi bir bağlı web sitesinin kullanımı kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

 1. Site Kullanım Şartları Değişiklikleri

BETANDYOU, Web Sitesi için bu Kullanım Şartlarını önceden bildirimde bulunmaksızın her zaman değiştirme hakkına sahiptir. Bu Web Sitesi’ni kullanarak, bu Kullanım Şartları’nın güncel sürümü ile bağlı olmayı kabul ediyorsunuz.

 1. Gizliliğiniz

Lütfen Gizlilik Politikamızı okuyun.

 1. Uygulanabilir Hukuk

BETANDYOU Web Sitesi ile ilgili herhangi bir iddia, çatışma hukuku hükümlerine bakılmaksızın tr yasalarına tabi olacaktır.

Scroll to Top